„Ąžuoliukas“ rudeniu džiaugėsi smagiai šurmuliuodamas

  • 0 comments

Atėjęs ruduo turbūt ne vieną džiugina nuostabiomis spalvomis, vis dar pasirodančia saule ir yra nepaprastai dosnus įvairiausių gėrybių. Jomis lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė galėjo pasidžiaugti, pasidalinti bei jų paskanauti susirinkusi į mainų-smaguriavimo-grožio popietę „Ąžuoliuko“ rudenėlis 2021“.

Rudenėlio šventė prasidėjo šiltomis, rudeniškomis nuotaikomis darželio kieme. Skambant muzikai, kiekvienos grupės vaikai su mokytojomis ruošė savo stalus, puošė juos rudeniškomis gėrybėmis ir gražiausiais skanėstais: obuoliais, kriaušėmis, sveikuoliškais tėvelių ir močiučių keptais vaisių ir daržovių pyragais, keksiukais. Susirinkusius vaikus, jų tėvelius sutiko ir su atėjusiu gražiu rudeniu pasveikino  linksmoji šeimininkė ir jos katinėlis (mokytojos Adolfina Grubliauskienė ir Valentina Budrienė), kviesdami visus pasivaišinti draugystės obuoliene. Kodėl draugystės? Ogi todėl, kad ji buvo išvirta darželio virėjų iš obuoliukų, kuriuos draugiškai po vieną sunešė tiek vaikai, tiek darbuotojai.

Popietę tęsė smagus šurmulys, nes visi galėjo pasidžiaugti, pasigrožėti papuoštais rudeniškų gėrybių stalais, paragauti skanumynų ir, svarbiausia, pabendrauti vieni su kitais.

Lopšelio-darželio direktorė Zita Domarkienė pasidžiaugė, kad ši popietė suteikė galimybę trumpam stabtelti, susitikti visai bendruomenei ir kartu pasidžiaugti rudeniu. „Nors aplinkybės vis dar neleidžia gausiai susirinkti, bet buvo be galo gera matyti visų, tiek vaikų, tiek atėjusių tėvų, mokytojų šypsenas, džiaugsmą, girdėti po darželio pievelę žaidžiančių vaikų klegesį, pasidalinti rudeniškais skanėstais. Juk tokiomis mažytėmis šventėmis ugdome ir mažųjų bendravimo kultūrą, skatiname pasidalinimo vienas su kitu džiaugsmą“, – kalbėjo direktorė.

Lopšelio-darželio rudenėlio šventę papuošė ir vaikų bei tėvelių rudens gėrybių paroda, džiuginanti darbelių gausa, įvairove ir kūrybiškumu. Ateinančius į darželį vaikus ir tėvelius pasitiko cukinijų banginiai, Pelenės moliūginė karieta, obuoliukų kirmėliukai, kaštoniniai vorai, netgi moliūgų besmegenis… Labai smagu, kad tėveliai aktyviai dalyvavo kartu su vaikais kurdami rudeniškas grožybes ir jomis gražindami darželio aplinką.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Neringa Mikaločienė

Dalintis