„Būk sveikas“

  • 0 comments

„Lašiukų“ ir „Boružėlių“ grupėse vykdomas metinis sveikatingumo projektas „Būk sveikas“. Projekto tikslas: skatinti ugdytinių norą aktyviai veikti, žaisti, judėti. Suteikti žinių apie sveiką mitybą, bei formuoti supratimą apie asmens higieną.

Į projektą įsitraukė ir visuomenės sveikatos priežiūros biuro specialistė Vaidutė, ji vaikams paruošė mini spektakliuką. Pagrindiniai spektakliuko herojai begemotukas Tukas Tukas ir paršiukas Čiukas. Sesutė vaikams pasakojo apie sveiką mitybą, kad ryte reikia valgyti košę, per pietus daug daržovių ir mėsos, o vakare varškėtukus – taip „sakė“ paršiukas Čiukas. Begemotukas Tukas „skundėsi“ pilvo skausmu, nes jis valgo čipsus, saldainius ir mėsainius. Vaikams spektakliukas suteikė daug džiugių emocijų. Vaikai labai įdėmiai klausėsi pasakojimo apie sveiką mitybą.

Sesutė Vaidutė vaikams parodė savo darže užaugintas daržoves: burokėlį, morką, svogūną, prieskonines daržoves krapus ir petražoles. Vaikai klausėsi pasakojimo apie daržovių ir vaisių naudą mūsų organizmui. Mažyliai vaišinosi daržovėmis ir vaisiais, bei „Boružėlių“ grupės vaikų atsineštomis obuolių sultimis.

Projekto veiklos praturtina kasdienius mokytojų vedamus užsiėmimus vaikams ir ypač džiaugiamės mūsų sesutės Vaidutės organizuojamomis sveikatinimo pamokėlėmis.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Statnickienė

Dalintis