Eglutės įžiebimas

  • 0 comments

Patyliukais, pamažu Šv. Kalėdų dvasia atkeliauja ir į lopšelį-darželį  „Ąžuoliukas“. Laukimo laikotarpis visada būna kitoks. Tas laikas būna pilnas magijos, gerų darbų, kūrybos, apmąstymų. Kai ne tik grupėse suspindi kalėdinės lemputės, bet ir lauke.

Šiais metais darželio kieme apsigyveno besmegeniai. Tėveliai pasitelkdami savo vaizduotę ir kūrybą sukūrė labai gražius, tvarius besmegenius, kurie nebijo nei vėjo nei lietaus. O, kad besmegeniams nebūtų liūdna įžiebėme ir žaliaskarę eglutę. Smagią ir nuotaikingą nuotaiką kieme sukūrė besmegeniai: mokytoja Kristina Kaunienė ir mokytoja Lina Statnickienė, bei šaltukas nykštukas (mokytoja Rita Abrutienė). Ir staiga kieme kilo didžiulė sumaištis pradėjus tirpti besmegeniui (mokytoja Kristina Kaunienė), bet drąsuolis nykštukas šaltukas (mokytoja Rita Abrutienė) pasitelkė savo burtus ir tokiu būdu išgelbėjo besmegenį.

Sveikinimo žodį tarė ir mūsų mylima darželio direktorė Zita, kuri visiems susirinkusiems linkėjo gražaus, šilto, ir prasmingo švenčių laukimo laiko.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Abrutienė

Dalintis