Fizinio aktyvumo mėnuo ,,Su krepšinio kamuoliu“

  • 0 comments

2022 metų balandžio 4 – 29 dienomis Kretingos lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ startavo fizinio aktyvumo mėnuo. Visas mėnuo buvo kupinas smagios veiklos, estafečių, rungčių su kamuoliais. Vaikai mokėsi pataikyti į krepšį, varytis kamuolį, žaisti krepšinį komandomis. Vyko piešinių ir foto nuotraukų paroda darželio erdvėse.

Balandžio 4 – 8 dienomis Kiškis (mokytoja Laura Stonkuvienė) ir Meška (mokytoja Kristina Kaunienė) paskelbė fizinio aktyvumo mėnesio pradžią. Kiškis ir Meška pristatė vaikams projekto programą – koks sportiškas mėnuo laukia, kokie žaidimai ir užduotys bus organizuojamos su krepšinio kamuoliu. Šventės atidarymo metu krepšinio treneris – Gustės ir Domo tėvelis vaikams papasakojo, kokios yra krepšinio taisyklės, pamokino, kaip reikia valdyti krepšinio kamuolį. Visų grupių vaikai mokėsi valdyti krepšinio kamuolį darželio krepšinio aikštelėje.

Balandžio11 – 15 dienomis vaikai žaidė judriuosius žaidimus su kamuoliais, mokėsi varytis kamuolį, apsivaryti kamuolį aplink kliūtis ir mesti jį į krepšį.

Balandžio 19 – 22 dienomis tęsiant fizinio aktyvumo mėnesį, Kiškis pakvietė vaikus dalyvauti taikliosios rankos varžybose. Prieš tai visi kartu pamankštino rankytes, kojytes, kad pavyktų kuo daugiau kamuolių pataikyti. Po mankštos, išsiskirstę krepšinio aikštelėje į paruoštas erdves, vaikai mėtė  krepšinio kamuolius iš skirtingų atstumų – į krepšį, mažesnieji vaikai metė  į pintinę, mokytojos skaičiavo kiek kartu pataikė, užrašė rezultatus. Paskutinę varžybų dieną dalyvavo ne tik vaikai, bet ir mokytojos, mokytojų padėjėjos ir darželio administracija. Direktorė Zita buvo neaplenkiama – sumetė daugiausiai taškų į krepšį. Po smagios veiklos vaikai, darbuotojai buvo apdovanoti padėkomis, kad ir toliau aktyviai sportuotų ir žaistų lauke ne tik krepšinį, bet ir kitus išmoktus  judrius žaidimus su kamuoliais.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Laura Stonkuvienė, Kristina Kaunienė

Dalintis