Į svečius pas koleges

  • 0 comments

Rugpjūčio 30-ąją dieną, trečiadienį, įstaigos pedagogės rinkosi į Mokytojų tarybos posėdį. Posėdžio eiga buvo šiek tiek neįprasta, kadangi mokytojos, ne tik sėdėdamos salėje, diskutavo rūpimais klausimais, bet direktorės Zitos Domarkienės pasiūlymu visos kartu aplankė kolegių grupes.

Jokia paslaptis, jog kartais užbėgame į kaimynystėje esančią grupę pas kolegę ko nors paklausti, tačiau užeiti šiaip sau, tik aplankant, pasmalsaujant, ką naujo įsirengė savo grupėje, ypač pas kituose darželio korpusuose dirbančias koleges, – tam neretai pritrūkstame laiko, o galbūt ir noro. Taigi, dabar, beprasidedant mokslo metams, proga – pasisvečiuoti vienoms pas kitas, pasirodė labai tinkama.

Keliaujant iš grupės į grupę, kiekviena mokytoja pristatė savąją, aprodė ir papasakojo apie pokyčius joje, apie sumanymus vaikų ugdymui išnaudoti grupės erdves. Pasidžiaugėme viena kitos kūrybiškumu, kurio tikrai netrūksta, ruošiantis rugsėjo pirmąją sutikti įstaigos vaikučius. Palinkėjome sau ir kolegėms sėkmės bei kantrybės naujuose mokslo metuose.

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Danguolė Vaitkuvienė

Dalintis