Judėjimo sveikatos labui diena

  • 0 comments

 

Gegužės 10-ąją minima tarptautinė Judėjimo sveikatos labui diena, kurią inicijavo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) 2000 m. Ji skirta visuotiniam fizinio aktyvumo skatinimui. Šią dieną visuomenė informuojama apie fizinio aktyvumo naudą, lėtinių neinfekcinių ligų prevenciją. Gyventojai yra raginami būti fiziškai aktyvūs, gyventi sveikai.

Mūsų įstaiga  kiekvienais metais mini Pasaulinę Judėjimo sveikatos labui dieną. Šiemet šią dieną praleidome taip pat judriai. Po trumpo minėjimo visi kartu apsupome darželį palikdami tarpus tarp dalyvių. Buvo perduodami kamuoliai su  „žinute”. Nors paleista „žinutė“ grįžo visai kita, tačiau nė kiek ne blogesnė. Na, o po to  kiekviena grupė galėjo nuveikti kažką judraus savo nuožiūra: vieni ugdytiniai bėgo apie mokyklą, kiti šoko, dar kiti darė įvairiausius fizinius pratimus, žaidė judriuosius žaidimus.

Prašėme prisijungti ir visą lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenę. Buvo puiku, jog tie, kurie turėjo galimybę gegužės 10 d. automobilį palikti namie, į darbą ar į mokymo įstaigą atėjo pėsčiomis arba atvažiavo dviračiu.  Visi žinome, kad aktyvus gyvenimo būdas, judėjimas stiprina sveikatą, gerina savijautą ir emocijas! Būkime sveiki!

 

VSS, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje V. Šeirienė

 

Dalintis