Judumo savaitė 2022

  • 0 comments

Judėjimas – vienas svarbiausių veiksnių, padedančių išsaugoti gerą sveikatą ir puikią savijautą. Mankštintis ir judėti  būtina jau nuo pat vaikystės. Vaikui judėjimas – įgimta savybė, troškimas veikti, būti aktyviam, ką nors daryti. Todėl svarbu  palaikyti vaiko norą judėti, toliau tobulinti vaiko judėjimo judesius ir veiksmus.

Siekiant pagerinti vaikų fizinio aktyvumo ir judėjimo poreikius, kasmet tradiciškai lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ pavasarį ir rudenį yra organizuojamos „Judumo savaitės“. Šį pavasarį mankštinomės gegužės 16-20 d. Renginį organizavome su  mokytojomis Kristina, Laura ir meninio ugdymo mokytoja Valentina. Žinoma, aktyviai prisijungė visos mokytojos. Judumo savaitę pradėjome bendra mankšta krepšinio aikštelėje visai įstaigos bendruomenei. Kitomis dienomis, skambant smagiai muzikai, lauke kas rytą visos grupės mankštinosi atskirai. Na, o penktadienio mankštą užbaigėme šokiais. Turbūt visi žinome, kad šokis taip pat  puikus ir smagus judėjimo būdas.

Nuotaikos buvo žaismingos, saulutė dovanojo šilumą, visiems buvo linksma ir gera, nes judėjimas – maloni ir džiugi  veikla vaikams, stiprybės ir sveikatos šaltinis mums visiems.

 

VSS vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Vaidutė Šeirienė

 

Dalintis