Karjeros savaitė ,,Skruzdėliukų“ grupės vaikams

  • 0 comments

Mokytojų dienos proga  Haroldo tėveliai Laura ir Rimvydas padarė mums staigmeną – atvyko vesti ,,Ryto ratą“. Mergaitės su Haroldo mamyte paruošė, paserviravo vaišių stalą mokytojoms, o tuo tarpu berniukai su Haroldo tėveliu pūtė balionus. Haroldo tėveliai su vaikais žaidė judriuosius žaidimus, pūtė balionus, paskui ant jų piešė emocijų veidukus, vaikams paruošė vaišių stalą. Šventė buvo ir mokytojams ir vaikams. Kaip teigia Haroldo tėvelis:  ,, Šiandien buvo labai audringas rytas, ruošėme šventę mokytojoms, susipažinome su arkliu, sportavome, žaidėme tinklinį su balionais, pasivertėme i karvę, arklį, asilą ir varlę“.

Spalio 10 dieną vaikai su mokytoja Laura ir padėjėjomis (Irina ir Violeta) išvyko į grožio saloną ,,MOSS“. Grožio salone mus pasitiko Danielės mamytė, kuri ir supažindino vaikus su grožio salone esančiomis profesijomis – manikiūristės, kirpėjos, blakstienų priauginimo, makiažo ir stebėjo kaip yra atliekamas antakių permanentas.

Spalio 11 dieną pas mus grupėje apsilankė Patricijos mamytė, kuri pristatė gydytojo profesiją. Patricijos mamytė pasakojo vaikams, kur gyvena mikrobai, kodėl ir kaip reikia plauti rankas, atliko eksperimentą, kaip muilas panaikina mikrobus. Ji vaikus mokė, kaip reikia taisyklingai valyti dantukus, ant A4 lapo buvo išspausdinti dantukų trafaretai, vaikai su dantų šepetukais valė ,,dantukus“. Už darbą vaikai buvo apdovanoti papuoštais obuoliukais.

Spalio 12 dieną vaikai su mokytoja Laura ir padėjėja Irina išvyko į sporto klubą ,,Startas“. Sporto klubo treneris Tomas mus pasitiko ir supažindino su sporto inventoriumi ir trenerio profesija. Tomas vaikams buvo paruošęs įvairias estafetes, kurias vaikai labai smagiai įveikė: išbandė bėgimo takelius, minė dviračius ir irklavo. Tomas vaikams pasakojo ir apie sveika mitybą. Vaikai diskutavo, kad kai užaugs tikrai lankys sporto klubą.

Spalio 13 dieną pas mus grupėje svečiavosi Valento mamytė, kuri pristatė juvelyro profesiją. Valento mamytė vaikams buvo paruošusi grybukus , kuriuos reikėjo papuošti gintarais. Vėliau vaikai vėrė iš gintaro karoliukų apyrankes.

Ši savaitė buvo labai turininga, vaikai įgijo daug praktinių žinių, vyravo puikios emocijos.

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Laura Stonkuvienė

Dalintis