Kaziuko mugė pas draugus

  • 0 comments

Pavasaris nuostabus metų laikas. Tada atgyja gamta ir mums dovanoja gerą nuotaiką ir nuostabias savo šventes. Jau nuo senų laikų kovo pradžioje visada yra švenčiama Šv. Kazimiero, amatų globėjo diena.

Jau daugiau nei 10 metų Kaziuko mugės tradicijas tęsia Kretingos Simono Daukanto progimnazijos Rūdaičių skyrius. Šioje nuostabioje mugėje sudalyvavome ir mes, Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Voveriukų“, „Žiogelių“, „Drugelių“, grupių vaikai. Kartu su vaikais vyko ikimokyklinio ugdymo mokytojos Rita Abrutienė ir Renata Viskontienė.

Kaziuko mugės šventė prasidėjo džiugia nuotaika. Vaikai kartu su mokytojomis dalyvavo atvirose veiklose, kur atliko kūrybines užduotis pavasario tematika.  Netrūko daug skambios ir nuotaikingos muzikos. Vaikai šoko ratelius, dainavo dainas, deklamavo eilėraščius. Ruošė stalus prekybai.

Labai džiugu ir didelis AČIŪ tėveliams, kurie kartu su vaikučiais ruošėsi kepdami, gamindami tai, ką būtų galima parduoti mugėje. Mugės metu vaikai ne tik pardavinėjo, bet ir pirko įvairiausius skanėstus, apyrankes ir kitus gaminius. Ačiū organizatoriams ir tikimės ten dar sugrįžti kitais metais.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Abrutoenė

Dalintis