Metodinė diena ,,Kolega-kolegai“

  • 0 comments

„Tobulėjimas – tai tam tikra paskata. Žmonės, siekiantys tobulėjimo, beveik visuomet turi stiprų atsakomybės jausmą“. „Laikas žmogui duotas tam, kad jisai žengtų tolyn, darytusi vis tobulesnis, laimingesnis, eitų į tikslą.“ (Čarlis Dikensas)

Kovo 13-14 dienomis Kretingos lopšelyje-darželyje ,,Ąžuoliukas“ vyko metodinė diena ,,Kolega-kolegai“. Visos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos dalijosi savo gerąją darbo patirtimi, rodė atviras veiklas pasirinktomis temomis: ,,Vaikų matematinių, sveikatingumo, skaitymo gebėjimų, STEAM mokymo ir įtraukiojo ugdymo patirtys veiklose“.

Mokytojos dalijosi vaikų mokymo metodais, savo sukurta vaizdo medžiaga, skaidrėmis, nuotraukomis, metodinėmis priemonėmis, kurias naudojo savo veiklose, išreiškė savo kūrybinį potencialą, originalias idėjas, įvardino išsikeltus tikslus, siekiamus rezultatus bei kaip juos pasiekia.

Mokytojos džiaugėsi savo kolegių darbais, pagilino ir patobulino jau turimas žinias, žadėjo ne vieną idėją pritaikyti ir savo darbe, o tai stiprina bendrystės jausmą, skatina kolegialų bendradarbiavimą. Džiaugiamės šia galimybe mokytis vieniems iš kitų savo įstaigoje.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Renata Viskontienė

Dalintis