„Nykštukų“ grupės vaikai – interaktyvios viktorinos dalyviai

  • 0 comments

Pats geriausias būdas pakelti nuotaiką, būti gerai nusiteikus ir pasirūpinti sveikata  – smagiai ir žaismingai pasportuoti.  O jei dar gali ne tik sportuoti, bet ir daug sužinoti apie sporto šakas, draugiškai pasivaržyti su bendraamžiais iš kitų darželių, gera nuotaika tikrai garantuota. Tuo įsitikino priešmokyklinio ugdymo grupės „Nykštukai“  vaikai, sudalyvavę Šiaulių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ suorganizuotoje  Respublikinėje priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių interaktyvioje viktorinoje ,,Sveikatiada 2021 – Olimpinės sporto šakos“, kurios tikslas – skatinti ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus domėtis olimpinėmis sporto šakomis per praktinę, kūrybinę ir žaidybinę veiklą, skatinti vaikų fizinį aktyvumą.

Smagioje viktorinoje dalyvavo šešios komandos iš Šiaulių, Telšių ir Kretingos ikimokyklinio ugdymo įstaigų. Rengiantis virtualiam susitikimui vaikai su auklėtojomis turėjo atlikti iš anksto organizatorių parengtas užduotis. Visų pirma, reikėjo susipažinti ir aptarti, kas yra Vasaros ir Žiemos olimpinės sporto žaidynės, kokios yra jų šakos. Taip pat vaikai iš raidžių jogos turėjo sudėti komandos pavadinimą, žaisti judriuosius žaidimus, krepšinį, futbolą, estafetes ir išmokti „Pingvinų mankštą“.

Atlikusios namų darbus komandos susitiko virtualioje viktorinoje. Susitikimo metu žaidė Kahoot žaidimą, atsakė į klausimus apie sporto šakas, sprendė kryžiažodį, svėrė ir piešė kamuolius, o susitikimą smagiai užbaigė šokdami ,,Pingvinų mankštą“. Virtualios viktorinos metu vaikai išgyveno daug džiugių akimirkų ir teigiamų emocijų, galėjo draugiškai pasisveikinti su savo bendraamžiais iš kitų miestų. Džiugina ir tai, kad ruošdamiesi viktorinai „Nykštukų“ grupės vaikai ne tik daug sužinojo apie Olimpines sporto žaidynes, bet ir sportavo, išmoko žaisti naujų judriųjų žaidimų.

Dalintis