Paslaptingas burtų penktadienis

  • 0 comments

Buvo lapkričio 12-osios, penktadienio, popietė. „Žvirbliukų“ grupės vaikai jau kėlėsi po pietų miegelio. Šukavau Kamilei plaukus, kai grupės duris pravėrė darželio sekretorė Silvija ir pakvietė mane užeiti pas Direktorę į kabinetą – su savimi turėjau atsivesti vieną vaiką. Hm, pamaniau, kas gi čia bus? Nusprendžiau vestis Adomą, gerai kalbantį berniuką –  galbūt reikės atsakinėti į kokius nors klausimus.

Adomas šiek tiek jaudinosi. Kai ėjome koridoriumi, pasitikslino, ar aš būsiu kartu su juo. Patikinau, jog tikrai būsiu.

Direktorė Zita pasitiko su šypsena. Jos kabinete jau mūsų laukė „Boružėlių“ grupės mokytoja Reda su Marku. Ant grindų buvo padėtos trys didelės dėžės. Netrukus atėjo „Ežiukų“ grupės mokytoja Virgina, vedina Auguste. Sužinojome, jog visų trijų lopšelio grupių vaikai trauks burtus! Dėžėse slepiasi lėktuvas, krokodilas ir vikšrelis. Kuris kuriai grupei bus skirtas, nulems vaikai, savo rankele pasirinkdami lapelį su užrašytu žaislo pavadinimu. Oho, užduotis nesunki, bet gana atsakinga!

Augustė, vienintelė mergaitė iš esančių vaikų, pasirinko lapelį pirmoji – „Ežiukų“ grupės vaikams teko žaislas Lėktuvas. Markas traukė lapelį antrasis – „Boružėlių“ grupės vaikai džiaugsis Krokodilu. Adomas apsiašarojo, nežinia, ar iš jaudulio, ar dėl to, kad jam liko paskutinis vienintelis lapelis. Tačiau liūdėti nebuvo dėl ko – „Žvirbliukų“ grupės sieną papuoš, o vaikai galės žaisti kartu su Vikšreliu. Mudu su Adomu dar prieš burtų traukimą buvome nusižiūrėję Vikšrelį – toks spalvingas jis puikavosi ant žaislų dėžės. Ne veltui sakoma, kad mintys materializuojasi, ypač tuomet, kai jas ištari garsiai.

Grįžome į grupę laimingi: aš, nešina nelengvą dėžę, o Adomas – su šokoladu rankoje. Atsakingai atlikę užduotį, visi trys vaikai buvo apdovanoti.

Taip linksmai baigėsi burtų penktadienis.

 

„Žvirbliukų“ grupės mokytoja Danguolė Vaitkuvienė

Dalintis