„Praktinė patirtis ugdant ikimokyklinio amžiaus SUP vaikus“

  • 0 comments

Šaltą ir apsnigtą lapkričio 29-osios rytą Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ mokytojos Ieva Tamašauskienė, Lina Statnickienė, Reda Šaulinskė ir Eglė Katkauskaitė vyko į konferenciją „Praktinė patirtis ugdant ikimokyklinio amžiaus SUP vaikus“, kuri vyko Skuodo vaikų lopšelyje–darželyje.

Konferencijoje dalyvavo 53 dalyviai iš Skuodo, Mažeikių, Mosėdžio, Kretingos ir Salantų miestų. Pedagogai skaitė pranešimus, dalijosi savo profesinėmis patirtimis, kaip dirbti su vaikais turinčiais specialiųjų ugdymosi poreikių. Taip pat savo patirtimi dalijosi ir pranešimą skaitė mūsų lopšelio-darželio mokytojos. Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Eglė Katkauskaitė skaitė pranešimą „Priemonės ir būdai dirbant su ypatingais vaikais“, o ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Reda Šaulinskė dalijosi savo sėkmės istporijomis apie ankstyvojo ikimokyklinio amžiaus vaikų specialiųjų poreikius atpažinimą pranešime „Lopšelio vaikas: stebėti ir laukti, ar skubėti ir diagnozuoti ?“.

Konferencijos metu ypač patiko organizuota psichologinė pertraukėlė, kurios metu Skuodo psichologė mus nukėlė mintimis prie jūros. Tai buvo relaksacinė veikla, po kurios sugrįžome prie praktinių veiklos. Skuodo lopšelio-darželio kolektyvas demonstravo daug ir įvairių priemonių, kurias pasirinkus reikėjo apibūdinti ir papasakoti –  kur jas panaudotum. Labai linksmai užbaigėme konferenciją pristatydamos pasirinktas priemones. Priemonių gausa sužavėjo visas dalyves, visos pasisėmėme idėjų naujų priemonių kūrimui. Tai buvo puiki patirtis, džiaugiamės bendradarbiavimu su kolegėmis.

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Statnickienė

Dalintis