„Pusryčiai kitaip“ – daug skaniau

  • 0 comments

Vasarą vaikams darželyje turbūt negali būti nieko geriau už šiltą ir saulėtą orą, pamatytą vaivorykštę, bėgiojimą basomis po pievą su draugais, drugelių ir vabaliukų gaudynes, muilo burbulus, žaidimus… Visa tai jiems kelia begalę gerų ir džiugių emocijų. O kas dar gali pradžiuginti mažuosius? Ogi, neįprastas rytas, prasidedantis neįprastais pusryčiais. Tad jau antrus metus vasarą darželį lankantiems vaikams yra suorganizuojama kitokia dienos pradžia – vaikai iš grupės išsiruošia į lauką, kur jų laukia „Pusryčiai kitaip“.

Šiemet visų darželio grupių vaikai su mokytojomis, susiradę sau patogią vietą ir įsitaisę ant patiesalų, klausydami paukščių giesmelių, šlamančių ąžuolų  ir „bučiuojami“ saulės spindulių, skanavo pusryčių košę, gėrė arbatą, šnekučiavosi. Darželio pievelė, kiemas skambėjo smagiu, džiugių vaikų šurmuliu. Ne vienas sakė, kokia yra skani ir kvapni košė, kodėl anksčiau nevalgė tokios „stebuklingos košės“, kai kam ji priminė net ir plaukiančius debesis… Vaikų įspūdžiai po „Pusryčių kitaip“ buvo puikūs: ne vienas klausė, kada vėl galės pusryčiauti lauke, nes tai „taip yra įdomu ir skanu“.

„Pusryčius kitaip“ darželyje suorganizuoti pasiūliusi direktorė Zita Domarkienė džiaugėsi, kad rytas prasidėjo ne tik puikiu oru, bet, svarbiausia, vaikų šypsenomis, džiugiomis jų nuotaikomis. „Turbūt nėra nieko geriau, kada vaikai džiaugiasi, kada jiems smagu. Kartais tik šiek tiek pakoregavus kasdieninę rutiną, pakeitus įprastas veiklas, vietas, vaikams sudarome galimybes išgyventi džiaugsmą, šypsotis, būti laimingiems. Manau, kad „Pusryčiai kitaip“ yra viena galimybių ne tik pradėti dieną linksmai, bet ir sužadinti vaikų apetitą, nes juk taip skanu valgyti lauke, ant pievelės, po darželio ąžuolu“, – kalbėjo direktorė.

Dalintis