Pusryčiai pievelėje

  • 0 comments

Tradiciškai kasmet „Ąžuoliuko“ darželyje organizuojami pusryčiai lauke. Ši diena ypatinga ir stebuklinga – net dangus mums padeda ir visada pasirūpina gražiu oru. Taip su saule, švelniu vėjeliu ir vaikų klegesiu prasideda linksmybės ir darbai. Kas ryte svarbiausia? Žinoma, kad mankšta. O mankštintis galima ir šokant. Čia mums padeda Skruzdėliukas (šokių mokytojas Ingridas Kiškis) pravesdamas linksmą šokį „Ant palangės tupi katinėlis“.

Išties, prieš mankštą ant palangės tupėjo Katinėlis (logopedė Rugilė Dirginčienė), kuris paliko siaubingą netvarką, išmėtė žaislus ir nuėjo miegoti. Atskridusios Bitutė (logopedė Gitana Domarkienė) ir Boružėlė (mokytoja Rita Abrutienė) vos nenusilaužė sparnelių tarp išmėtytų žaislų. Bandė prižadinti tą tinginį Katiną, bet nepavyko. Laimei, darželyje turime tiek daug vaikų, tai jie žaisdami siūlų kamuoliukais išviliojo Katinuką. Susiprato Katinėlis negerai padaręs. Jei išmėtai žaisliukus, pačiam reikia ir susirinkti. Tada ir linksmiau, ir žaidimams vietos daugiau.

Susitvarkius buvo galima vėl dūkti ir žaisti. Žaidimai tokie smagūs, linksmi ir aktyvūs, todėl išsidūkus, pasimankštinus ir susitvarkius būtina pasistiprinti pačiais sveikiausiais, subalansuotais vaikiškiems pilveliams pusryčiais. Mankšta, sveiki pusryčiai ir puiki nuotaika – gero ryto esmė. Būkite visi sveiki ir laimingi.

 

Ąžuoliuko daržely mylimas kiekvienas vaikelis.

Ant pievelės susisėdę žaidžia mažučiukai,

Stebi, žiūri kas čia vyksta, laukia pusrytukų.

Bitė, Skruzdė ir Boružė – darbštuoliai vabalai,

O Kačiukas tinginukas, ar ne taip, vaikai?

Ačiū ačiū, kad padėjot mokyt Katinuką,

Kad pažaidus visad reikia sutvarkyt žaisliukus.

 

Logopedė Rugilė Dirginčienė

Dalintis