„Rudenėlio šėlsmas“

  • 0 comments

Ruduo stebuklingas ir magiškas metų laikas. Jis mums dovanoja nuostabias spalvas gamtoje, o soduose ir daržuose sunokina derlių. Smagu, kai jis dar džiugina ir saulės spinduliais. Tokią nuostabią ir saulėtą dieną mums padovanojo šis ruduo, kai sukvietė visą Kretingos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenę į jau tradicija tapusią kasmetinę rudenėlio šventę.

Šventinę nuotaiką kūrė: mergaitė (mokytoja Eglė Katkauskaitė), liūtas (mokytoja Deimantė Gaudutienė), geležinis žmogus (mokytoja Renata Viskontienė), kaliausė (mokytoja Rita Abrutienė), ruduo (muzikos mokytoja Evelina Narmontienė). Popietę tęsė smagus šurmulys, visi galėjo pasidžiaugti, pasigrožėti papuoštais rudeniškų gėrybių stalais, paragauti skanumynų ir, svarbiausia, pabendrauti vieni su kitais.

Šiemet turėjome ir nuostabią „Kaliausių“ parodą, kuri puošė darželio kiemą. Kaliausių paroda džiugino ne tik darželio kiemą, jos nukeliavo į Kretingos miesto kasmetinę moliūgų šventę ten sulaukdamos didžiulio dėmesio. Didžiulį ačiū tarėme tėveliams, kurie noriai įsitraukia į bendrus projektus, nestokoja savo laiko. Nes tik darni bendrystė, sugeba sukurti stebuklus.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rita Abrutienė

Dalintis