„Skruzdeliukų“ ir „Lašiukų“ grupių vaikų draugystė

  • 0 comments

Saulėtą pirmadienio rytą, „Lašiukų“ grupės vaikai, mokytoja Lina ir vaikų priežiūros darbuotoja Viktorija iškeliavo į „Skruzdeliukų“ grupę.  Šio susitikimo tikslas „Lašiukų“ grupės vaikų pažintis su būsimomis mokytojomis, auklyte ir grupės aplinka.

„Skruzdeliukų“ grupės vaikai ir jų mokytoja Laura Stonkuvienė mus pakvietė į bendrą „Ryto ratą“. Mokytoja Laura siųsdama žaislą „Skruzdėlytė“ norėjo išgirsti jų vardus. Mažieji „Lašiukai“ buvo drąsūs, pasakė savo vardus. Po susipažinimo visi vaikai draugiškai ir linksmai, garsiai, tyliai ir dar tyliau žaidė žaidimą „Šnip, šnap, šnūri“. Mažiesiems labai patiko mėgdžioti vyresniuosius savo draugus, vaikų emocijos negalėjo būti nepastebėtos.

Po judraus žaidimo visi kartu piešėme gėles. „Skruzdeliukų“ grupės vaikai savo pieštas gėles dovanojo „Lašiukų“ grupės vaikams.

Savo susipažinimo rytą su naujais draugais „Skruzdeliukais“ ir būsima savo mokytoja Laura užbaigėme vaišėmis. Vaišinomės naminiais sausainiais.

„Lašiukų“ grupės vaikai labai džiaugėsi vyresniųjų vaikų draugija. Grįžus į grupę mokytoja sulaukė klausimo: kada ir vėl  eisime į svečius?

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Lina Statnickienė

Dalintis