Šventiniai pusryčiai ant žolės muzikinėje pievelėje

  • 0 comments

Saulėtą birželio 6-osios rytą, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ kiemas užsipildė linksmu šurmuliu. Pievelėje rinkosi vaikai su savo mokytojomis ir vaikų priežiūros darbuotojomis, aplinkui būriavosi ir visi kiti darželio darbuotojai. Vyravo puiki, orą atitinkanti nuotaika, jautėsi atsipalaidavimas bei šventinė atmosfera, o nuo kaitrios saulės gelbėjo švelnus vėjas, nemenkas pavėsis ir žinoma vanduo.

Visas sujudimas buvo skirtas tradiciniam, kasmetiniam įstaigos renginiui – pusryčiams lauke. Ant žolės patiesti pledukai priminė tikrą iškylą, o įprastų patiekalų skonis ir apetitas lauke buvo kur kas geresni. Viso to įrodymas – tuščios lėkštės. Buvo ir tokių, kurie įveikė net ne po vieną porciją.

Pavalgius nuotaika dar labiau pakilo, atsirado jėgų linksmybėms. Prie to prisidėjo trys mieli vabaliukai-bitė Zyzia (logopedė Gitana Domarkienė), musė Kusė (muzikos mokytoja Valentina Budrienė)ir drugelis Alyva (logopedė Rugilė Dirginčienė). Nuo pat ryto pievoje besisukę, neleido vaikams nuobodžiauti ir pasirūpino, kad pavalgę neaptingtų, todėl paruošė linksmų užduočių, kurias gudruoliai nesunkiai įveikė. Po visą darželio teritoriją išslapstyti vokai buvo nesunkiai rasti, o ten parašytos užduotys įvykdytos kartu, draugiškai. Visi dalyviai nuo mažiausio iki didžiausio linksmai dainavo, šoko ir aktyviai judėjo.

Labai paprastas, šiltas ir tuo pačiu neeilinis įvykis puikiai nuteikė visai dienai. Dažnai elementarūs, kasdieniai dalykai gali virsti tikrais stebuklais. Kurkime prisiminimus savo vaikams, dovanokime džiaugsmą, šviesą, laimę. Matykime grožį aplink save, dalinkimės juo, kaip maža bitutė dalinasi medumi, kaip saulė dalinasi šviesa. Juk iš pačių mažiausių dalykų ir susideda mūsų kasdienybė 🍀

 

Logopedė Rugilė Dirginčienė

Dalintis