Tarptautinė vaiko diena darželyje

  • 0 comments

Gegužės 17-ą dieną, penktadienį, darželio pievelėje vaikai susirinko paminėti Tarptautinę vaiko dieną.

Skambant linksmai muzikai keturios Skruzdėlytės (mokytojos Reda Šaulinskė, Lina Statnickienė, muzikos mokytoja Evelina Narmontienė, šokių mokytojas Ingridas Kiškys) nešė šapelius ir krovė didžiulį skruzdėlyną. Atšliaužusi Sraigė (mokytoja Danguolė Vaitkuvienė) buvo pikta – skruzdėlynas stovėjo Sraigei ant tako ir trukdė jai šliaužti toliau. Žinoma, Sraigei juk nesvarbu, kur šliaužti – žolė ir čia, ir ten tokia pati. Bet Sraigė principinga, nesuka iš kelio – ir kodėl turėtų, jeigu gali šliaužti tiesiai. Piktoji Sraigė įsakė Skruzdėlytėms iki rytojaus patraukti skruzdėlyną, o pati truputį snūstelėjo. Skruzdėlės taikios ir draugiškos, nenorėdamos ginčytis su pikčiurna, nusprendė miegančią Sraigę apsukti. Ryte pabudusi Sraigė negalėjo patikėti, kad skruzdėlyno nebėra. Ir kada jos spėjo tokį kalną pernešti?

Darbštuolės Skruzdėlės dar kartą visus įtikino, jog kartais geriau pyktį nukreipti, ir jis užgęsta savaime.

Pasirodo, jog Sraigė nebūtų buvusi tokia pikta, jeigu nesijaustų vieniša. Darželio vaikai, papuošę pievos gėlytėmis ir žolelėmis Sraigės portretus, padėjo jai pralinksmėti. Sraigė suprato, jog aplinkui ji turi nemažai gerų ir rūpestingų draugų, reikia kartais tik labiau apsidairyti.

Šventė baigėsi linksmu šokiu. Skruzdėlytės ir Sraigė atsisveikindamos visiems palinkėjo šiltos ir jaukios dienos bei artėjančios vasaros.

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Danguolė Vaitkuvienė

 

 

Dalintis