Visiems kartu sportuoti smagu

  • 0 comments

Judumo savaitė, didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija, kuri kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis minima Europos šalyse, neaplenkė ir lopšelio-darželio „Ažuoliukas“. Įstaigą lankantys vaikai buvo skatinami aktyviai judėti:  kasryt smagiai mankštinosi lauke, mokėsi žaisti krepšinį, futbolą ir  judriuosius žaidimus. Smagiausias Judumo savaitei skirtas renginys, mankšta-pramoga „Su mankšta ir nuotaika gera“, suorganizuota lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ pedagogų, įvyko miesto stadione.

Į bendrą, draugišką mankštą susirinko net 372 4-6 metų vaikai, lankantys miesto ir rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigas. Sportinė pramoga subūrė Kretingos lopšelių-darželių „Žilvitis“, „Pasaka“, „Ąžuoliukas“, mokyklos-darželio „Žibutė“, Marijos Tiškevičiūtės mokyklos, Kurmaičių pradinės mokyklos ugdytinius.

Į draugišką ratą sustoję vaikai atliko smagią Vilko (mokytoja Kristina Kaunienė) ir voverės (mokytoja Ieva Tamašauskienė) mankštą. Visiems daug gerų emocijų sukėlė ir judrus, intensyvus bendras šokis. Susirinkusių vaikų dėmesį ypač prikaustė Kretingos futbolo klubo „Minija“ žaidėjų parodyta programa: įmantrūs kamuolio perdavimai ne tik spiriant koją, bet ir galvą sužavėjo ne vieną. Po pasirodymo vaikai pasiskirstę po stadioną, lydimi FK „Minija“ trenerių ir žaidėjų, mokėsi įvairių futbolo žaidimo elementų: perduoti kamuolį, sustabdyti, įmušti jį į vartus. Stadionas prisipildė džiugių vaikų balsų, krykštavimo, juoko.

Sportinio renginio pabaigoje, įteikdama padėkas dalyviams, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė  Zita Domarkienė pasidžiaugė, kad nauji mokslo metai vaikams prasidėjo smagiai ir judriai. „Norisi palinkėti, kad geros emocijos, vaikų šypsenos, kurių buvo pilnas stadionas, lydėtų visus mokslo metus. Kad judėjimas, sportavimas, fizinis aktyvumas būtų visada maloni, smagi, sveikatą stiprinanti veikla ir vaikams, ir suaugusiesiems“, – kalbėjo direktorė.

 

Dalintis